Naujienos

Atvirų durų diena Vilniaus regiono skyriuje

2019-09-11

Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriuje (Vilniaus mieste) 2019 m. rugsėjo 3 d. nuvilnijo Atvirų durų diena.

Tęsiant bendradarbiavimą su Vilniaus universitetu ir siekiant sudominti akademinę bendruomenę galimybe savanoriauti ir dirbti probacijos tarnyboje, į svečius pakviesti Vilniaus universiteto studentai ir dėstytojai. Iš eilės dvi didelės grupės Kriminologijos studijų pirmo kurso studentų, lydimų dėstytojais atvyko susipažinti su probacijos tarnybos veikla.

Renginį pradėjo Vilniaus regiono skyriaus specialistė, kuri yra Vilniaus universiteto kriminologijos alumnė. Pareigūnė pristatė kriminologijos studijų metų įgytų žinių praktinį pritaikomumą probacijos tarnybos kasdienybėje, papasakojo apie savo motyvaciją po studijų įsidarbinti probacijos tarnyboje. Renginio eigoje studentai buvo supažindinti su probacijos pareigūnų atliekamomis funkcijomis, darbo specifika, dažniausiai pasitaikančiomis problemomis ir pozityviais darbo rezultatais. Svečiai turėjo galimybę apžiūrėti intensyvaus stebėjomo įrangą ir net pasimatuoti apykoję. Buvo parodytas mediaciją pristatantis filmukas, papasakota, kaip mediacijos paslaugos   taikomos probacijos tarnyboje. Galiausia kalbėta apie galimybę savanoriauti probacijos tarnyboje,   pagilinti ir pritaikyti studijose įgyjamas žinias padedant probuojamiesiems spręsti socialines problemas. Kadangi tuoj pat atsirado norinčiųjų vykdyti savanorišką veiklą, buvo suderinti atskiri susitikimai dėl savanoriško darbo sutarčių pasirašymo ir mokymų.

Tokio formato renginiai labai svarbūs skatinant tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir prisidedant prie teigiamo visuomenės požiūrio formavimo apie probacijos tarnybos institutą, tikintis įtraukti jaunimą į visuomenei naudingą veiklą.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 11 d. 16:29
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2020 m. liepa
 
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos