Bendradarbiavimas

2013 metais Panevėžio apygardos probacijos tarnybos pasirašytos bendradarbiavimo sutartys

 

  2013 metais Panevėžio apygardos probacijos tarnyba pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Carito organizacija pagal kurią Carito organizacija įsipareigojo vykdyti socialinį - dvasinį darbą su nuteistaisiais, esančiais probacijos tarnybos registre bei padėti jiems tinkamai reintegruotis į visuomenę. Pasirašius bendradarbiavimo sutartį Caritas organizacijos savanoriai lankosi Panevėžio apygardos probacijos tarnyboje, skaito paskaitas bei pranešimus socialiniais, etniniais bei doroviniais klausimais, supažindina probacijos tarnybos registre esančius asmenis su Carito veikla, teikia jiems įvairią paramą.

 

  Panevėžio apygardos probacijos tarnyba 2013 m. sausio 28 d. pasirašė  bendradarbiavimo sutartį su Biržų technologijos ir verslo mokymo centru (toliau – centras), siekiant palaikyti glaudesnį ryšį bei keistis informaciją apie mokinius, bei juos auginančius (globojančius) šeimos narius, kurie įtraukti į Panevėžio apygardos probacijos tarnybos registrą bei esančius centro žinioje, taip siekiant gerinti socialinių, laisvalaikio užimtumo ir kitų problemų sprendimą, bendradarbiauti inicijuojant, rengiant, vykdant programas ir kitas priemones. Pasirašius bendradarbiavimo sutartį atsirado galimybės probacijos tarnybos registre esantiems asmenims dalyvauti centro organizuojamuose profesinio orientavimo renginiuose, centras įsipareigojo teikti informacinę medžiagą apie centro teikiamas paslaugas, atsirado galimybė bendradarbiaujant su centro darbuotojais organizuoti bendrus renginius.

 

  2013 m. kovo 7 d. buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Panevėžio kolegija, siekiant skatinti įstaigų bendradarbiavimą plėtojant mokslo taikomąją bei praktinę veiklą, tobulinant kvalifikaciją, informacijos apie bendradarbiavimą sklaidą šalies žiniasklaidoje. Pasirašius bendradarbiavimo sutartį atsirado platesnės galimybės informuoti jaunimą apie probacijos tarnybų veiklą, skatinti jaunimą dalyvauti probacijos tarnybos veikloje.

 

2013 m. gegužės 29 d. buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Panevėžio teritorine darbo birža, siekiant didinti socialinių ir darbo rinkos partnerių vaidmenį sprendžiant užimtumo galimybes.

 

  2013 m. liepos 1 d. buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Labdaros ir paramos fondu ,,Nugalėtojų akademija“, siekiant abipusio bendradarbiavimo motyvuojant ir nukreipiant Panevėžio apygardos probacijos tarnybos įskaitoje esančius asmenis, turinčius priklausomybę psichiką veikiančioms medžiagoms, į ilgalaikę reabilitaciją.

 

  2013 m. gruodžio 30 d. buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, siekiant užtikrinti Panevėžio apygardos probacijos tarnybos Probacijos skyriaus Rokiškio rajono savivaldybės veiklos teritorijos registre esantiems asmenims teismo skirtų įpareigojimų (gydytis nuo alkoholizmo, dalyvauti užsiėmimuose asmenims, teistiems už smurtines veikas) vykdymą, bei bendradarbiauti organizuojant bendrus susitikimus, seminarus, bei kitokio pobūdžio renginius.

 

Informacija atnaujinta 2014 m. sausio 7 d. 08:40

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2020 m. sausis
 
P
A
T
K
P
Š
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos