Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Panevėžio miesto savivaldybės administracija

     2020 m. balandžio mėnesį Panevėžio pataisos namai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Panevėžio miesto savivaldybės administracija. Sutartimi šalys įsipareigojo tarpusavyje bendradarbiauti, siekiant suderinti pataisos namuose bausmę atliekančių nuteistųjų, norinčių dalyvauti savanoriškoje veikloje, ir Savivaldybės administracijos organizuojamas savanoriško darbo veiklas.

     Nors sutartis pasirašyta šias metais, glaudus įstaigų bendradarbiavimas vyksta jau ne vienerius metus. Eilę metų nuteistosios vyksta tvarkyti miesto parkų, kapinaičių, kitų viešųjų erdvių, jos taip pat prisideda prie įvairių miesto savivaldybės organizuojamų akcijų, iniciatyvų, tokiu būdu įsiliedamos į miesto bendruomenės gyvenimą, taip įgydamos socialinių ir praktinių įgūdžių. Kasmet savanoriško darbo veiklose vidutiniškai dalyvauja apie 50 nuteistųjų, kurios turi teisę vykti be sargybos ar be palydos už pataisos įstaigos ribų.

     Tai jau trečioji Panevėžio pataisos namų bendradarbiavimo sutartis 2020 metais, skatinanti nuteistuosius pokyčiui į elgesio pažangą, veiklų plėtrai už pataisos įstaigos teritorijos ribų. Metų pradžioje pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ Panevėžio padaliniu bei teatru „Menas“.

Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 14 d. 10:13

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos