Naujienos

Panevėžio pataisos namuose šventinės nuotaikos ir šurmulys belaukiant šv. Velykų

Panevėžio pataisos namų nuteistųjų bendruomenė, kaip ir kasmet, laukia vienos iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykų. Nepaisant ribojimų dėl karantino, šventei rengiamasi su viltimi, užsidegimu bei entuziazmu. Ypatingas dėmesys skiriamas švarinimuisi, aplinkos gražinimui, patalpų puošimui. Velykinius margučius moterys žada marginti pačios, o kad šis pavasario šventės simbolis būtų išskirtinis, naujų technikų ir idėjų jos semiasi iš žurnalų, patarimų, taip pat pamokymų sulaukia ir iš įstaigoje dirbančių specialistų bei mokytojų.

Kasmetinį įstaigoje šv. Mišių aukojimą keičia šventinis susitikimas su Lietuvos kalėjimų kapelionų pastoriumi Kęstučiu Kulakausku, kuris vyks nuotolinėmis priemonėmis antrąją šv. Velykų dieną.

Jau tapo tradicija, kad nuteistosios didžiųjų metų švenčių proga dovanoja savo sukurtus darbus kitiems. Šįmet nuteistosios, užsiimančios individualia kūrybine veikla, numezgė didžiausią kalną kojinių, riešinių, kepurių bei šalikų. Moterys viliasi, kad jų mezginiai ne tik pradžiugins, bet ir sušildys Šv. Juozapo globos namuose gyvenančius senolius.

 


 

Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 6 d. 09:28

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos