Naujienos

Panevėžio pataisos namuose organizuota antroji projekto „Ne-tobuli“ sesija

2019-09-25

     2019 m. rugsėjo 24 d. Panevėžio pataisos namuose organizuota antroji projekto „Ne- tobuli“ taikomoji teatro sesija. Užsiėmimus vedė Forumo teatro 4 ROOMS nariai VšĮ „Kaukių akademijos“ direktorė Irena Jankutė, Lietuvos ryto televizijos kūrybos ir programų vadovė Eglė Skrolytė, Forumo teatro 4 ROOMS kūrybos vadovė Raimonda Agnė Medeišienė ir Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Valentinas Krulikovskis. Antrojo susitikimo metu buvo išbandyta proceso drama „Mergina spalvotu šaliku“. Kūrybinė Forumo teatro 4 ROOMS grupė sukūrė jaunos merginos istoriją, kuriai teko sunkūs gyvenimo išbandymai, reikalaujantys priimti nelengvus sprendimus. Projekto dalyvės įsitraukė į veiksmą ir padėjo „Merginai spalvotu šaliku“ priimti teisingus pasirinkimus.

     Projekto vadovė R. A. Medeišienė pasidžiaugė, kad organizuojant veiklas buvo gautas puikus rezultatas, kuris pranoko lūkesčius: „Auditorija besąlygiškai priėmė žaidimo taisykles ir įsitraukė į grupinį darbą, improvizavo, vaidino, kad išbandytų naujus dalykus ir pagalvotų, kur ir kaip tai gali panaudoti savo gyvenime. Labai nustebau moterų vaizduote gerąja prasme: jos nekūrė vien juodų scenarijų, kaip tik rinkosi pozityvesnes išeitis ir galimybes. Drąsiai galiu teigti – sesija pavyko puikiai, nes bausmę atliekančiosios atsiskleidė, ieškojo įvairių sprendimo būdų, dirbo aktyviai grupėje, pasidalino savo emocijomis.“

Projekto veiklose dalyvauja net keturiasdešimt nuteistųjų. Trečiąją – paskutinę projekto sesiją numatoma organizuoti spalio 7 d.

     Projektas „Ne-tobuli“ iš dalies finansuojamas Kultūros tarybos lėšomis. Projektą vykdo VšĮ „Kaukių akademija“.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 25 d. 15:31
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos