Naujienos

Nuteistosios skatinamos domėtis sveika gyvensena

2017-09-26

     Panevėžio pataisos namuose laisvės atėmimo bausmę atliekančios nepilnametės mergaitės, siekiant skatinti jų savarankiškumą, domėjimąsi sportu bei sveika gyvensena, nuo 2017 m. rugpjūčio mėnesio aktyviai dalyvauja Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose renginiuose. Mergaitės rugpjūčio mėnesį kartu su būrio viršininku keturis kartus vyko į miestą klausytis paskaitų ciklo „Sveikas ketvirtadienis“. Rugsėjį joms organizuotos dvi išvykos į Europos judriosios savaitės renginius „Pilateso mankšta“.
     Rugsėjo 26 d. mergaitėms bus organizuojama išvyka į Visuomenės sveikatos biuro atvirų durų dienos renginį. Rugsėjo 29 d. nepilnametės dalyvaus renginyje, skirtame Pasaulinei širdies dienai paminėti, bei padės siekti rekordo „Aš myliu savo širdį“. Į šį renginį katu su įstaigos darbuotojais vyks ne tik nepilnametės mergaitės, bet ir nuteistosios, kurioms suteikta teisė išvykti be sargybos arba be palydos už pataisos įstaigos ribų.
     Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovai atvyksta į Panevėžio pataisos namus skaityti paskaitų darbuotojams bei nuteistosioms. Šie susitikimai sulaukia didelio susidomėjimo bei aktyvumo.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2017 m. rugsėjo 26 d. 09:15
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?