Naujienos

Nuteistąsias nudžiugino Seimo narės Laimos Mogenienės dovana

     Panevėžio pataisos namų nuteistąsias pasiekė Lietuvos Respublikos Seimo narės Laimos Mogenienės šilti bei nuoširdūs palinkėjimais 2021 metams, o kartu su jais ir dovanota metinė prenumerata net aštuoniems leidiniams – žurnalams „Laimė“, „Prie kavos, moters patarimai“, „Edita“, „Ji“, „Žmonės“, „Pagunda panoraminiai kryžiažodžiai“, „Pagunda panoraminiai kryžiažodžiai+“, „Pagunda Aha“.

   Didesnė pasiūla skaitomų žurnalų bei kryžiažodžių leis bausmę atliekančioms moterims aktyviau įsitraukti į prasmingą laisvalaikio praleidimą, suteiks naujos informacijos, skatins atitrūkti nuo blogų minčių, kurias sukelia izoliacija, ar tiesiog leis pasidžiaugti skaitymo teikiamais malonumais. Dėl karantino apribojimų nevyksta grupiniai užsiėmimai, moterims trūksta veiklos, ypač bausmę atliekančioms uždaro (kamerų) tipo patalpose, todėl skaitymas tampa ypač aktualus, o didesnis kiekis leidinių leis paskirstyti priemones platesnei auditorijai.

    Nuteistosios Laimą Mogenienę pažįsta ne tik kaip politikę, bet ir kaip žmogų, kuriam rūpi ši itin jautri, socialinę atskirtį patirianti visuomenės dalis. 2019 metais politikė lankėsi įstaigoje ir dovanojo nuteistųjų bendruomenei paskaitą, kurios dalį skaitė ir pati, tema „Tavo turtai: stiprybė, atkaklumas, optimizmas, gebėjimai“, taip skatindama nutiestąsias ieškoti pozityvių gyvenimo taškų bei kryptingai eiti tikslo link, susikuriant ne tik dvasinę laimę, bet ir materialinį pagrindą.

    Nuoširdų AČIŪ tariame Seimo narei Laimai Mogenienei bei jos komandai už dovanotą leidinių metinę prenumeratą, susitikimų metu pakeltą moterų dvasią, suteiktą pozityvumą bei žmogišką supratingumą.

Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 10 d. 11:16

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos