Naujienos

„Motinystės įgūdžių lavinimo“ programoje dalyvauja ir savanoriai

2019-03-29

     2019 m. kovo 26 d. ir kovo 29 d. Panevėžio pataisos namų Vaiko ir motinos namuose ir Vaikų (kūdikių) skyriuje gyvenančioms mamoms ir vaikučiams organizuoti lavinamieji kūrybiniai užsiėmimai – „Slieko Zigmučio pievelė“. Užsiėmimus vedusios ikimokyklinio ugdymo specialistė Vitalija Lideikienė ir pedagogė Henrieta Slivkienė mamas ir jų mažylius mokė, dainelių ir žaidimų pagalba, lavinti koordinaciją, ritmą, sukaupti dėmesį. Užsiėmimų metu buvo smagu visiems drauge bendrauti, muzikuoti ir stebėti vieni kitus.

     „Pirmieji treji gyvenimo metai – kūrybiškumo ir daugelio kitų savybių pamatai. Kad galėtume padėti vaikui ugdytis ir tobulėti pagal jo prigimtį atitinkančias galias, reikia įdėti daug triūso, tam reikalingos ir žinios“, – kalbėjo renginį inicijavusi Panevėžio miesto Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė. Bibliotekos vedėja kvietė mamas ir vaikučius, gyvenančius Vaiko ir motinos namuose, tęsti „Slieko Zigmučio pievelės“ lavinamuosius užsiėmimus Šiaurinės bibliotekoje vaikų erdvėje, kurie vyksta kartą per mėnesį visus metus.

      Džiaugiamės, jog į „Motinystės įgūdžių lavinimo“ programą, kuri skirta Panevėžio pataisos namų Vaikų (kūdikių) skyriuje bei Vaiko ir motinos namuose vaikus auginančioms nuteistosioms, įsitraukia vis daugiau savanorių, kurie dovanoja ne tik turiningai ir įdomiai praleistą laisvalaikį, bet ir suteikia žinių, kurios yra svarbios atsakingos motinystės įgūdžiams įgyti.

 

 

 

 

 

 

                                         

                                  

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 29 d. 14:21