Naujienos

Kūrybiniai užsiėmimai Vaikų (kūdikių) skyriuje augantiems vaikams

2019-05-15

     2019 m. gegužės 14 d. Panevėžio pataisos namų Vaikų (kūdikių) skyriuje lankėsi ir edukacinį užsiėmimą „Paslaptinga jūros gelmė/ Pažink jūrą/ Kas jūroje gyvena?“ vedė IĮ „Jurgitėlės amatai“ vadovė Jurgita Čiplytė ir Erika Venslovienė. Užsiėmimo metu vaikai ir mamos gavo itin sudėtingą užduotį – sukurti komandinį piešinį – žydrą jūrą ir jos gyventojus. Šiai smagiai veiklai buvo pasitelkta įvairių priemonių: popieriaus, molio, dažų, teptukų, manų kruopų. Savanorės sudomino vaikučius piešimu pirštais, molio minkymu, lipdymu. Didžiausią džiaugsmą ir pasitenkinimą vaikams suteikė piešimas pirštukais. „Ankstyvoje vaikystėje piešimas yra geriausias smulkiosios motorikos lavinimo įrankis, todėl skatinti vaikus piešti įvairiausiais įrankiais ir priemonėmis labai rekomenduotina“ – kalbėjo Erika Venslovienė.

     Savanorės Vaikų (kūdikių) skyriuje augančius vaikus kūrybiškumo ir meno moko nuo 2018 metų spalio vidurio. „Per septynis bendro darbo mėnesius daug pasiekta: užsiėmimų metu vaikai išmoko sukaupti dėmesį, sustiprėjo mamų ir vaikų tarpusavio ryšiai. Lavinamosios pamokėlės davė naudą ne tik tarpusavio santykiams, bet ir vaikučių raidai. Taigi įvyko didelis pokytis, todėl nusprendėme, jog vaikai ir mamos tikrai pasiruošę bendrai kūrybinei užduočiai, – kalbėjo Jurgita Čiplytė.“

     Užsiėmimų laikas prabėgo nepastebimai, visi patyrė naujų įspūdžių, o bendras vaikų ir mamų kūrybinis darbo rezultatas pranoko savanorių Jurgitos ir Erikos lūkesčius. Mamos nusprendė šį piešinį pakabinti vaikų žaidimų kambaryje, kad džiugintų bei primintų prasmingas akimirkas kartu.

 

  

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 15 d. 16:04
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos