Naujienos

Krikščioniška dovana nuteistųjų bendruomenei

2019-12-20

     2019 m. gruodžio 20 d. Panevėžio pataisos namuose ypatinga diena – viešam gerbimui buvo atvežtos Palaimintojo Teofiliaus Matulionio Relikvijos. Nuo ankstaus ryto gausiai į iškilmingas sutiktuves ir pamaldas, kurios vyko lauke, rinkosi nuteistųjų bendruomenė. Pamaldoms vadovo Vyskupas-ordinaras Linas Vodopjanovas, dalyvavo Kurijos kancleris – kunigas Saulius Černiauskas, Panevėžio pataisos namų kapelionas Rimantas Kaunietis, kunigas Marius Talutis, atsakingas už Palaimintojo velionio arkivyskupo Teofilo Matulionio paskelbimo šventuoju bylą. Pamaldų metu bausmę atliekančios nuteistosios meldėsi, atliko išpažintį. Po pamaldų vyko bendravimas sielovados klausimais, buvo dalinami kalėdaičiai.

     Moterys džiaugėsi, kad artėjant Kūčioms bei Šv. Kalėdoms, turėjo galimybę dalyvauti pamaldų aukoje, gauti vyskupo palaiminimą ir galimybę prisilieti prie palaiminto Teofilio relikvijų, prašant palaiminimo.

     Velionio arkivyskupo Teofiliaus Matulionio asmuo sušvito Lietuvos gyvenime labai savita šviesa, kuri pasklido ne tik Lietuvos, Latvijos, Rusijos žemėse, bet ir už Atlanto vandenyno. Toji šviesa buvo spindinti krikščioniškomis vertybėmis. Džiaugiamės, kad kapelionas Rimantas Kaunietis artėjančių švenčių proga nuteistųjų bendruomenei įteikė itin retą dovaną – organizavo Palaimintojo Teofiliaus Matulionio Relikvijų atvežimą į įstaigą. Šv. Mišias numatoma aukoti ir pirmąją Kalėdų dieną, kurioms vadovaus vyskupas emeritas Jonas Kauneckas.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 20 d. 15:45
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos