Naujienos

Kalėdinės vaikų svajonės pildosi

2019-12-20

     Artėjančios šventės neaplenkė įstaigos Vaikų (kūdikių) skyriuje bei Vaiko ir motinos name kartu su mamomis gyvenančių nuteistųjų vaikučių.

     Priešventiniu laikotarpiu dar gruodžio pradžioje Vaikų (kūdikių) skyriuje surengtos keramikos dirbtuvėlės „Kalėdinė dovana“, kurias vedė IĮ „Jurgitėlės amatai“ vadovė Jurgita Čiplytė. 2019 m. gruodžio 17 d. patiems mažiausiems, gyvenantiems Vaiko ir motinos name, organizuota išvyka į Panevėžio teatrą „Menas“ stebėti spektaklį ir susitikti su Kalėdų Seneliu. 2019 m. gruodžio 18 d. organizuotas renginys „Vaikų svajonė“. Vaikus ir jų mamas aplankė Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistės Donata Ribokaitė, Danguolė Ališauskienė ir Rūta Karčiauskienė. Viešnios įteikė vaikučiams kalėdines dovanėles. Susitikimo metu specialistės skaitė paskaitą mamos „Atsakinga motinystė – laiminga vaikystė“, pristatė vaiko teisių apsaugos skyriaus reformą, reagavimą į galimus vaiko teisių pažeidimus, o susitikime dalyvavusi teisininkė atsakė į moterims rūpimus klausimus.

     Ačiū tariame

     IĮ „Jurgitėlės amatai“ vadovei Jurgitai Čiplytei už šiltą bičiulystę, bendradarbiavimą ne tik Kalėdiniu laikotarpiu, bet ir ištisus metus,

     Panevėžio teatro „Menas“ vadovui Anuprui Juciui už galimybę mažiesiems lankytis teatre,

     Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos tarnybai už socialinę akciją. 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 20 d. 10:23
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos