Naujienos

Įstaigoje darbą pradėjo Panevėžio pataisos namų nuteistųjų kolektyvo taryba

     2021 m. kovo 18 d. įstaigoje įvyko pirmasis Panevėžio pataisos namų nuteistųjų kolektyvo tarybos (toliau – Taryba) posėdis. Šia proga, posėdyje dalyvavęs Panevėžio pataisos namų direktoriaus pavaduotojas Vladislovas Navickas, pasveikino naujai susibūrusios Tarybos narius ir linkėjo gerų darbų padedant įstaigos administracijai spręsti aktualius nuteistųjų klausimus. Direktoriaus pavaduotojas akcentavo, jog administracija yra atvira Tarybos pasiūlymams ir idėjomis.

     Pirmojo susirinkimo metu moterys susipažino su Tarybos nariais, nagrinėjo patvirtintus Tarybos nuostatus, aptarė veiklos kryptis, darbo organizavimo terminus ir kitus aktualius klausimus.

     Viena iš Tarybos narių, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Resocializacijos skyriaus vyriausioji specialistė Liubov Jarutienė, posėdžio metu išsakė lūkesčius, tikėdamasi jog moterys drąsiai įsilies į šią, naują visiems veiklą, teiks siūlymus, kels joms rūpimus klausimus, dėl ko turėtų sumažėti problemų buityje, didėtų nuteistųjų užimtumas bei pasitikėjimas pareigūnais.

     Panevėžio pataisos namų Tarybą sudaro 9 nariai: 6 nuteistosios, 1 pataisos įstaigos darbuotoja, kuri yra ir šios Tarybos pirmininkė, 1 Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Resocializacijos skyriaus darbuotoja ir 1 atstovė iš nevyriausybinių organizacijų, aktyviausiai įsitraukusių į pataisos įstaigoje vykdomą socialinę reabilitaciją. Tarybos posėdžius planuojama organizuoti kartą į ketvirtį, esant poreikiui ir dažniau.

 

 

Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 6 d. 09:28

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos