Naujienos

„Dovanų lietus“ miesto bendruomenei

2019-12-18

     Artėjant Kalėdoms Panevėžio pataisos namuose įgyvendinta graži bei prasminga akcija „Dovanų lietus“, kurios metu nuteistosios rengė dovanas miesto bendruomenei. Šiai akcijai pradėta ruoštis dar vasarą – moterys mezgė kojinaites, pirštinaites, kepurytes, nėrė, mezgė ir siuvo žaisliukus, pakabukus, dėkliukus, rankines, delnines ir kitas mielas smulkmenas, kurios pradžiugins ne tik vaikučius, bet ir suaugusiuosius. Į veiklas įsitraukė didžioji dalis bausmę atliekančių moterų. Buvo sukurta per 1000 įvairiausių dirbinių. Dalis dailiai supakuotų dovanų iškeliavo į labdaros ir paramos fondą „Gėrio trupinėlis“, kitos dovanos į Panevėžio miesto Šiaurinę biblioteką.

     Priimti nuteistųjų paruoštų dovanų gruodžio 16 dieną į Panevėžio pataisos namus atvyko paramos fondo „Gėrio trupinėlis“ atstovės Irena Dervinienė ir Daiva Pikūnienė. Viešnios džiaugėsi, jog dar tą pačią dieną įspūdingo dydžio maišą pilnutėlį kojinių galės perduoti globos namuose slaugomiems senjorams, o kitas dovanas padovanoti labiausiai jų stokojantiems – daugiavaikėms ir socialinės rizikos šeimoms. Po gražios dovanėlių perdavimo akcijos Irena Dervinienė moterims linkėjo gražių švenčių bei skatino jas ir toliau imtis gražių iniciatyvų. Dovanomis liko sužavėtos ir Panevėžio miesto Šiaurinės bibliotekos darbuotojos – dovanėles bus dovanojamos aktyviems bibliotekos lankytojams, o nuotaikingi žaisliukai bus panaudoti bibliotekos organizuojamuose renginiuose vaikams.

     Džiaugiamės prasminga socialine akcija, kurios metu bausmę atliekančių moterų kurti darbai pasieks tuos, kuriems jų labiausiai reikia, pradžiugindami bei sukurdami šventinę nuotaiką Kalėdų laikotarpiu.

 

  

  

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 18 d. 09:23
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos