Naujienos

Nuteistosios skatinamos dalyvauti „Metų knygos rinkimai 2019“ akcijoje

2019-11-11

     Lietuvoje jau tradicine tapusi akcija „Metų knygos rinkimai“ neaplenkia ir Panevėžio pataisos namų. Įstaigoje veikiančio nuteistųjų Skaitytojų klubo narės bei aktyviausios knygos mylėtojos jau ketvirtus metus iš eilės kiekvieną rudenį aktyviai dalyvauja, skaito ir renka labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas, pristatytas Metų knygos rinkimuose. Kasmet įstaigą pasiekia „Metų knygos rinkimai“ organizatorių – Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos bei Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, dovanotas knygos.

     Šias metais įstaigos bibliotekų fondus papildė suaugusiųjų ir poezijos kategorijose nominuoti penketukai. Dovanotas knygas lapkričio 8 d. nuteistosioms pristatė, taip pradėdama pažintį su „Metų knygos rinkimai 2019“ dalyvaujančiais kūriniais, profesionali bibliotekininkė – Panevėžio miesto Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė. Bibliotekininkė visoms susirinkusioms linkėjo skaityti knygas, nebijoti savo mintimis ir įspūdžiais pasidalinti su kitomis moterimis, kvietė atvykti į miesto Šiaurinėje bibliotekoje rengiamus knygų pristatymus.

     Šiuo metu pataisos namuose veikiančiose dvejose bibliotekose skaitytojos jau gali skaityti ne tik dovanotas akcijos organizatorių knygas, bet ir kitose kategorijose nominuotas knygas, kurias paskolino Panevėžio miesto Šiaurinė biblioteka. Siekiant supažindinti kuo platesnę skaitytojų auditoriją su akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019 “ dalyvaujančiomis knygomis, numatoma nuteistosioms organizuoti išvykas į Panevėžio miesto Šiaurinę biblioteką, kur vyks susitikimai su knygų, dalyvaujančių akcijoje, autoriais.

     Panevėžio pataisos namai džiaugiasi galintys prisidėti prie svarbių tradicinių kultūros įvykių – prasmingos metų knygos rinkimų akcijos, kuri ne tik skatina nuteistąjį siekti resocializacijos pažangos, bet ir motyvuoja domėtis knyga, skaitymo teikiamais džiaugsmais, įsitraukiant į skaitymo procesą, taip puoselėjant tautiškumą bei raštingumą.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 13 d. 10:59
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos