Naujienos

Artėjant Vėlinėms nuteistosios tvarko kapus

2019-10-31

     Artėjant Vėlinėms Panevėžio pataisos namų nuteistosios tradiciškai kasmet vyksta tvarkyti senųjų Panevėžio kapinaičių, esančių šalia Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios. Grėbti lapų šiais metais pasisiūlė net 20 nuteistųjų, kurioms suteikta teisė vykti be sargybos arba palydos už pataisos įstaigos ribų. Dalis bausmę atliekančių moterų talkinti ir gerais darbais prisidėti prie miesto bendruomenės vyko darbo dienomis, kitos – dirbančiosios, šeštadieniais. Moterys džiaugėsi, jog turėjo galimybę ne tik nugrėbti tirštai lapais nuklotus takus, sutvarkyti apleistus kapus, bet ir padėti ant jų pačių kurtas vėlinių puokšteles.

     Darbai prasidėję spalio 18 d. artėja į pabaigą, tačiau planuojama ir toliau prisidėti gerais darbais tvarkant apleistas bei neprižiūrimas miesto bendruomenei skirtas teritorijas ir erdves.

     Straipsnį bei video reportažą apie savanoriškai bausmę atliekančių moterų tvarkomas kapinaites galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/video/1016865/geri-darbai-panevezyje-kapus-pries-velines-tvarko-nuteistosios

 

  

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 31 d. 11:31
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?