Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Žurnalistas Vidas Mačiulis susitiko su pataisos namų auklėtiniais

2019-09-27

2019-09-27

 

Rugsėjo 24 dieną Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose vyko įstaigos auklėtinių susitikimas su Lietuvos televizijos žurnalistu, publicistu ir redaktoriumi Vidu Mačiuliu. Reiklumas sau, atkaklumas, meilė pasirinktai profesijai, nuoširdumas, poreikis ieškoti, kurti ir atrasti atsispindėjo garsaus žurnalisto pasakojime jaunuoliams apie gyvenimo ir profesinės karjeros iššūkius, priimtus sprendimus, kelią į televiziją ir, žinoma, autorinę laidą „Krepšinio pasaulyje“. Paauglystėje gimęs susidomėjimas krepšiniui lydi žurnalistą visą jo gyvenimą ir dovanoja jam daugybę įdomių pokalbių, nepamirštamų įspūdžių, istorijų ir pažinčių su krepšininkų kasdienybe, jų pergalių džiaugsmu ar pralaimėjimo kartėliu, – apie visa tai žurnalistas pasakojo susitikime su įstaigos auklėtiniais. Paprastai ir nuoširdžiai pasidalijęs savo istorija, mintimis ir motyvavęs bausmę atliekančius paauglius pokyčiams, Vidas Mačiulis taip pat atsakė ir į susirinkusiųjų klausimus, patenkino jų smalsumą ir papasakojo apie bendravimą su „Žalgirio“ vyrais, pasidalijo atsiminimais apie Arvydą Sabonį. Savo vizitui įamžinti Vidas Mačiulis padovanojo įstaigai J. Kundroto apybraižą „Pašaukimas – žurnalistika“ apie Teklės ir Vido Mačiulių gyvenimo bei kūrybos kelią ir dokumentinių novelių filmą „Atėjo...Sabas“ apie iškiliausią Lietuvos krepšininką Arvydą Sabonį.

Prasmingai praleista popietė su žinomu žurnalistu ne tik praturtino įstaigos auklėtinių turimas žinias apie krepšinį ir jo žaidėjus, bet ir buvo išskirtinė proga susipažinti ir pabendrauti su ilgametę patirtį turinčiu Lietuvos žurnalistu, praplėsti akiratį bei pritaikyti atkaklumo ir reiklumo pamoką sau, siekiant svajonių ir tikslų.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 27 d. 14:44
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas