Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Tėvo diena

2019-06-05

Liaudies išmintis byloja, kad ,,Išmintingas tėvas, kuris pažįsta savo vaiką. Bet gal būt išmintingas yra tas vaikas, kuris skiria laiką, kad pažintų tėvą“.

Birželio mėnesio pirmas sekmadienis skirtas Tėvo dienai paminėti. Tai diena, kai dėmesys, pagarba bei gėlių žiedai dovanojami Tėvui. Deja, bet Resocializacijos skyriuje esantys nuteistieji negalėjo sutikti šios šventės namuose su savo tėvais, padėkoti jiems už rūpestį auklėjant, mokant stiprybės, ugdant meilę darbui, pagarbą duonai, pagalbą šalia esančiam. Jaunuoliai tėvus pasveikino šiltu laišku ar telefono skambučiu. Birželio 2 d. 5-ame skyriuje esantiems nuteistiesiems vyko švietėjiška valandėlė, skirta pasikalbėti apie tėvo vaidmenį kiekvieno iš jų gyvenime. Auklėtiniams akcentuota, kad jų tėvų namai visada bus užuovėja nuo gyvenimo negandų ir kasdienybės rūpesčių, palinkėta visiems su savo šeima būti laimingiems ir tvirtiems. Tokią dieną labai svarbu jaunuolius paskatinti išdrįsti tėvo atsiprašyti, padėkoti, pasakyti, kaip jį myli.

Švietėjiška valandėlė skirta padėti auklėtiniams suprasti apie tėvo vaidmenį šeimoje, jo pavyzdį augančiam vaikui, kuris kažkada ir pats sukurs šeimą, taps tėvu. Resocializacijos 5-ame skyriuje esantis auklėtinis, jau tapęs tėvu, teigia, jog darysiąs viską, kas vaikui geriausia, kad sūnus augtų pilnavertėje šeimoje.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 5 d. 07:55
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas