Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Psichologinės savijautos gerinimo veiklos karantino laikotarpiu

2020-05-06

2020-05-06

 

Š. m. balandžio–gegužės mėnesiais Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų Resocializacijos skyriaus psichologės organizuoja veiklas, padedančias išsaugoti psichologinę sveikatą. Veiklos vykdomos atsižvelgus į ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės, taip pat į tai, kad įstaigoje paskelbtas karantinas gali turėti įtakos suimtųjų ir nuteistųjų bei įstaigos darbuotojų psichologinei savijautai. Psichologės atliko suimtųjų ir nuteistųjų mikroklimato tyrimą, teikia įstaigos darbuotojams ir auklėtiniams informacijos, galinčios užkirsti kelią psichologinės savijautos pablogėjimui, tardymo izoliatoriuje esantiems nepilnamečiams siūlo nuotolinę psichologinę pagalbą laiškais, taip pat kviečia visus dalyvauti pozityvių dalykų piešinių projekte „Netušti rėmai“ bei minčių pasidalijimo projekte „Mūsų mintys (ne) apie karantiną“. Visos šios veiklos tikslingai nukreiptos į bendros emocinės būklės ir psichologinės pagalbos poreikio išsiaiškinimą, skatinimą kalbėti apie tai, kas slegia, psichologinės savijautos pablogėjimo prevenciją, pokyčių priėmimą, nusiraminimą ir atsipalaidavimą, saviraiškos galimybes bei informacijos suteikimą, saugios psichologinės pagalbos prieinamumą karantino laikotarpiu.

Resocializacijos skyriaus psichologių organizuojamos veiklos domina įstaigos auklėtinius, jie aktyviai įsitraukia į pasiūlytus projektus, dalijasi mintimis ir pamąstymais. Džiaugiamės, kad ribojamų kontaktų laikotarpiu galime išlikti nenutolę vieni nuo kitų ir bendrauti. Pasibaigus projektui „Mūsų mintys (ne) apie karantiną“ bus parengtas ir išleistas minčių lankstinukas, atspindintis kiekvieno mūsų dienas ir jų spalvų gamą šiuo kiekvienam iš mūsų nelengvu laikotarpiu. Tegul mintys būna kiek galima geresnės, o šviesiomis mintimis reikia dalintis!

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 6 d. 15:09
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas