Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Įstaigos auklėtiniai dalyvavo renginyje, skirtame smurto prevencijai ir susitiko su repo atlikėjais

2019-05-29

2019-05-29

 

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose organizuotas renginys „Smurtui prieš vaikus ir tarp vaikų – NE. Visi skirtingi – visi lygūs“. Šis renginys sėkmingai užbaigė Resocializacijos skyriaus patarėjos Audronės Kuodienės ir skyriaus psichologių paskelbtą teminę „Gerumo savaitę“, kurios metu įstaigos auklėtiniai buvo skatinami bendravimą grįsti tarpusavio pagarba, tolerancija, išsakyti ir išreikšti savo jausmus be agresijos, keiksmažodžių ir būti pakantesni bei atsakingi vieni už kitus. Šiam siekiui įgyvendinti visą savaitę auklėtiniai galėjo žaisti „Angelą sargą“, t. y., rūpintis kitu žmogumi, daryti jam gera ir stengtis dėl jo taip, kad globojamas asmuo nesuprastų, kas jo angelas sargas. Taip pat jaunuoliai buvo kviečiami iškirpti iš popieriaus savo plaštakos formą, užrašyti palinkėjimą ir tokiu būdu kurti „Gerumo medį“, simbolizuojantį gerų jausmų ir minčių stiprybę, augimą akcentuojant, kad geri darbai prasideda nuo gražių žodžių. Finaliniame renginyje organizatorės supažindino visus dalyvius su smurto apraiškomis, priežastimis ir pasekmėmis, jaunuoliai buvo kviečiami diskutuoti apie visuomenėje sklandančius mitus smurto tema, žiūrėjo ir aptarė animacinio filmo „Išvirkščias pasaulis“ ištrauką, priminusią, kad kiekvieną iš mūsų valdo emocijos ir tik mes patys esame atsakingi už tai, kaip sugebame jas valdyti. Buvo aptarta gerumo savaitė, jaunuolių dalyvavvimo aktyvumas. Nors ir ne visi jaunuoliai aktyviai įsitraukė į „Angelo sargo“ žaidimą, tačiau „Gerumo savaitės“ metu stengėsi būti geranoriškai nusiteikę, džiugios nuotaikos ir atidesni kitiems, o sukurtas „Gerumo medis“ pražydo gražiais linkėjimais ir žinutėmis vieni kitiems. Jaunuoliai, apibūdindami savaitės patirtį kalbėjo, kad „visai smagu“, „įdomu, nes yra dėl ko stengtis“, „aš juk nesikeikiau“, „raginome vieni kitus būti gerais ir sakėme – juk gerumo savaitė“. Renginio pabaigoje įstaigos auklėtinių laukė dvi staigmenos: saldi staigmena – gražių linkėjimų keksiukas ir muzikinė staigmena – kvietimas pabendrauti ir paklausyti krikščioniško repo grupės „Juoda balta“. Šį susitikimą jaunuoliams organizavo Resocializacijos skyriaus specialistė sesuo Fausta Palaimaitė. „Juoda balta“ tikslas – pasidalinti savo tikėjimo patirtimi, pažadinti tikinčio ir netikinčio žmogaus dvasią ir sielą. Įstaigoje lankėsi šios grupės nariai Edgaras Šimkus ir Viktoras Jermolovas. Atvykę svečiai jaunimo kalba ir šiuolaikiškai bendravo su įstaigos auklėtiniais, paliudijo savo patirtis, juos vienijantį tikėjimą Dievu, krikščioniško repo tekstuose išsakė savo požiūrį į gyvenimą ir puoselėjamas vertybes, teigiamą aplinkybių suvokimo svarbą gyvenime, kuriame jaunas žmogus dažnai patiria išbandymus, mokosi įveikti sunkumus, agresiją, konfliktus ir, žinoma, atrasti šviesą.

Penktadienio, gegužės 24-osios vykdyti renginiai įstaigoje atkreipė visų dėmesį į opias socialines ir visuomenės sveikatos problemas, ragino nepamiršti, kad smurtas, vaiką žalojantis elgesys sukelia rimtas pasekmes kasdieniam funkcionavimui ir raidai, skatino prisidėti prie smurto prieš vaikus ir tarp vaikų mažinimo, o ritminga krikščioniško repo muzika – ieškoti ir atrasti tikrąsias vertybes. Linkime, kad gerumas, kito žmogaus ir jo poreikių pastebėjimas bei tikėjimas būtų stiprūs ir išsiveržiantys iš savaitės ribų, kad susidurtume su jais kasdien, nepaisant aplinkybių ir darytume gerus sprendimus.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 29 d. 07:46
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas