Kontaktai

Marijampolės pataisos namai

Sporto g. 7, LT-68501 Marijampolė

Tel.: +370 343 70425

Faks.: +370 343 75961

El. paštas: info@mpn.lt

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Naujienos

Marijampolės kalėjimo nuteistiesiems padėka iš Marijampolės savivaldybės už dalyvavimą kuriant eglučių alėją

2023-01-06

„Sukurkime romantišką kalėdinių eglučių alėją“ – į šį Marijampolės savivaldybės kvietimą atsiliepė daugiau nei 100 įstaigų, organizacijų ir bendruomenių, tarp kurių ir Marijampolės kalėjimas. Poezijos parkas pavirto į tikrą romantišką žiemos pasaką.

Nuteistieji, atliekantys bausmę Marijampolės kalėjime ir kuriantys įvairius dirbinius dailės studijoje, nusprendė dalyvauti Marijampolės savivaldybės organizuojamoje kalėdinių eglučių kūrimo alėjoje. Buvo daug pasvarstymų ir apmąstymų, kaip ir iš kokių medžiagų pagaminti kalėdinę eglutę, kad tik ji atrodytų kuo originaliau. Tačiau galiausiai buvo nuspręsta, sukurti medinę eglutę, kurią nuteistieji papuošė kankorėžiais, šviečiančiomis girliandomis bei Marijampolės savivaldybės simboliu tapusiais, pačių gamintais, mediniais katinais. Be to, šalia eglutės pritūpė ir didesnis katinas, su įkalinimo įstaigos pavadinimu.

Šio projekto sumanytoja, Savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė be galo džiaugėsi idėja sukurti kalėdinių eglučių alėją, kuri Poezijos parke prigijo ir tapo gan populiaria: „Iš tiesų, matome tikrą žiemos pasaką, o kad ta pasaka būtų dar romantiškesnė, šiemet papuošėme parką ir pasirūpinome, kad jaukiai skambėtų muzika. Ačiū už romantišką eglučių alėją pačiame romantiškiausiame mieste“.

Kalėdinių eglučių alėja marijampoliečius ir miesto svečius džiugino iki pat Trijų Karalių!

Už dalyvavimą surengtame savivaldybės projekte, Marijampolės miesto meras, Povilas Isoda, Marijampolės kalėjimo nuteistiesiems bei darbuotojams, dalyvavusiems kūrybiniame procese, išreiškė padėką. Marijampolės kalėjimo nuteistieji bei specialistai, prisidėję prie šio projekto, nuoširdžiai dėkoja Marijampolės savivaldybei už įvertinimą bei paskatinimą ir motyvaciją dalyvauti tolimesniuose kūrybiniuose projektuose.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. sausio 9 d. 12:30