Viešosios ir administracinės paslaugos

Paslauga:

Laisvės atėmimo vietų ligoninė viešųjų paslaugų neteikia.

ADMINISTRACINĖS PASLAUGOS:

(atsisiųsti visą administracinių paslaugų sąrašą)

  • Informavimas ir konsultavimas - paslaugos gali kreiptis fiziniai ir juridiniai asmenys, kuriems reikalinga informacija apie suėmimą, bausmių vykdymą ar Laisvės atėmimo vietų ligoninės veiklą. Klausimai gali būti pateikiami tiesiogiai atvykus į Laisvės atėmimo vietų ligoninę, paštu, telefonu ar elektroniniu paštu. Į asmenų kreipimusis (prašymus) atsakoma valstybine kalba ir tokiu būdu, kokiu pateiktas klausimas.

Atsisiųsti visą informaciją:  Asmenų informavimas ir konsultavimas

 

  • Pažymų juridiniams faktams patvirtinti išdavimas - paslaugos gali kreiptis fiziniai ir juridiniai asmenys, kuriems reikalingi duomenys apie gautas pajamas, darbo stažą ar kitus juridinius faktus iš Laisvės atėmimo vietų ligoninės veiklos dokumentų. Galima kreiptis į tiesiogiai atvykus į Laisvės atėmimo vietų ligoninę, paštu ar elektroniniu paštu. Jei prašyme nenurodyta pateikimo forma, pažyma pateikiama tokia pačia forma kaip gauto prašymo. Kadangi pažymose pateikiama informacija apie asmens duomenis, kreipiantis būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (fiziniams asmenims) arba kitokius duomenis, įrodančius teisę gauti informaciją (juridiniams asmenims).

Atsisiųsti visą informaciją:  Pažymų juridiniams faktams patvirtinti išdavimas

 

  • Administracinė procedūra - vykdant administracinę procedūrą atliekami privalomi veiksmai, nagrinėjant asmens skundą ar pranešimą apie Laisvės atėmimo vietų ligoninės veiksmais, neveikimu ar administraciniais sprendimais galimai padarytą asmens, nurodyto skunde ar pranešime, teisių ir teisėtų interesų pažeidimą bei priimant dėl to administracinės procedūros sprendimą. Asmens skundas ar pranešimas gali būti pateikiamas tiesiogiai atvykus į Laisvės atėmimo vietų ligoninę, siunčiamas paštu arba elektroniniu paštu. Administracinės procedūros sprendimas gali būti asmeniui įteikiamas atvykus į Laisvės atėmimo vietų ligoninę, siunčiamas paštu arba elektroniniu paštu.

Atsisiųsti visą informaciją:  Administracinės procedūros vykdymas


Prašome įvertinti Laisvės atėmimo vietų ligoninės teikiamas paslaugas:

Vertinimas:

 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2020 m. spalis
 
P
A
T
K
P
Š
S
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras