LAISVOS DARBO VIETOS


daugiau informacijos

Kontaktai

J. Biliūno g. 14, Kybartai, LT-70423 Vilkaviškio r.

Tel. +370 342 30003

Faks. +370 342 30101

El. paštas: administracija@kybartupn.lt

Naujienos

Kybartų pataisos namuose lankėsi Vilniaus arkivyskupijos Caritas atstovai

2018-10-12

Vilniaus arkivyskupijos Caritas atstovai, vykdydami Socialinių įgūdžių lavinimo programą, Kybartų pataisos namų nuteistiesiems surengė ciklą individualių ir grupinių susitikimų, orientuotų į dinaminių rizikos veiksnių mažinimą, socialiai reikšmingų įgūdžių formavimą ir asmenų motyvavimą įsitraukti į integracijos procesą.

2018 m. rugsėjo 27 d. 10 val. nuteistiesiems vyko užsiėmimas „Finansų valdymas“, Vilniaus arkivyskupijos Caritas socialinis darbuotojas surengė individualias socialines konsultacijas į Vilnių besirengiantiems grįžti asmenims. 13 val. vyko užsiėmimas „Priklausomybės ligos: biologiniai, psichologiniai, socialiniai veiksniai. Gydymosi galimybės Lietuvoje“, kurio metu nuteistieji buvo supažindinti su priklausomybės ligomis, vartojimo žala, padariniais, galimais gydymosi būdais, buvo formuojama teigiama nuostata į blaivybę, stiprinama motyvacija gydytis nuo priklausomybių.

2018 m. spalio 4 d. 10 val. Vilniaus arkivyskupijos Caritas psichologė nuteistiesiems skaitė paskaitą tema „Tikslų svarba“, 13 val. - „Emocijos, jų atpažinimas, prasmė, raiška“. 14 val. Vilniaus arkivyskupijos Caritas teisininkas skaitė paskaitą ir pravedė individualias konsultacijas apie antstolių procesinius veiksmus. Nuteistieji buvo supažindinti su skolininko teisėmis ir pareigomis, Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso nuostatomis ir kitais teisės aktais reglamentuojančiais išieškojimo procesą. Nuteistiesiems išklausiusiems paskaitas buvo išduoti pažymėjimai.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. spalio 12 d. 15:28
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

KYBARTŲ SUAUGUSIŲJŲ

VIDURINĖ MOKYKLA