Naujienos

Žiūronai, kelios dešimtys mobiliojo ryšio telefonų ir kiti draudžiami daiktai budrių pataisos pareigūnų dėka nuteistųjų nepasiekė

Pataisos namų pareigūnai aktyviai vykdo prevencines priemones, kad draudžiami daiktai nebūtų pasiekiami nuteistiesiems. Sėkmingai kovodami su neleistinų turėti daiktų apyvarta ir ženkliai mažindami šių daiktų skaičių įstaigose, pareigūnai pastebi akivaizdų nuteistųjų ir jų bendrininkų laisvėje poreikį papildyti „atsargas“.
Š. m. sausio mėn. 19 d. Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos pareigūnams apžiūrint Pirmojo sektoriaus prieigas, 3. 15 val. buvo pastebėti du asmenys, kurie pamatę patrulinės grupės pareigūnus leidosi bėgti į mišką. Bėgdami jie išmetė 8 paketus. Miško gilumoje vyrų aptikti nepavyko, bet draudžiami daiktai nuteistųjų nepasiekė. Paketuose buvo įdėti  20 mobiliojo ryšio telefonų, 23 SIM kortelės,  vieneri žiūronai, 10 USB kroviklių, 10 kroviklių antgalių, 1 kroviklio blokelis ir 1 WIFI USB.
Marijampolės pataisos namų pareigūnai praėjusią savaitę užfiksavo tris draudžiamų daiktų permetimus į įstaigos teritoriją. Nuteistiesiems buvo mėginta permesti  4 paketus, kuriuose  buvo 7 mobiliojo ryšio telefonai ir 1 modemas. Visus draudžiamus daiktus perėmė pataisos pareigūnai.    Kybartuose taip pat buvo užfiksuotas permetimas. Pareigūnai surado ir paėmė paketus, kuriuose buvo  5 mobiliojo ryšio telefonai.
Nuo šių metų pradžios jau konfiskuota daugiau nei 200 mobiliojo ryšio telefonų, daugiau nei 100 SIM kortelių ir kitokių mobiliojo ryšio įrenginių.
Pataisos pareigūnai, siekdami užkardyti teisės pažeidimus, analizuoja, kaip draudžiami daiktai patenka nuteistiesiems ir vykdo aktyvų prevencinį darbą.
Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 226 straipsnis „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“, numato baudą nuo vieno tūkstančio iki trijų tūkstančių eurų.

Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 20 d. 16:12

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos