Naujienos

Už sukčiavimą teistam broliui telefonų perduoti nepavyko

Sausio 5 d. sulaikytas Vilniaus pataisos namuose bausmę už sukčiavimą atliekančio nuteistojo brolis, bandęs perduoti mobiliuosius telefonus.

Apie 16.20 val. prie Vilniaus pataisos namų apsaugos tvoros iš Rasų g. 6, buvusios pataisos įstaigos teritorijos, pastebėtas įtartinas asmuo. Pareigūnams pradėjus artintis prie minėto asmens, šis pradėjo bėgti, į reikalavimą sustoti nereagavo, o pasivijus – aktyviais veiksmais priešinosi pareigūnams.

Asmenį sulaikė Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai bendradarbiaudami su Vilniaus pataisos namų pareigūnais. Nustatyta, kad sulaikytas asmuo, gim. 1990 m., pataisos pareigūnams jau žinomas ir anksčiau yra bandęs perduoti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Pas sulaikytąjį rasti du paketai, kuriuose buvo 2 mobiliojo ryšio telefonai M5, 2 mobiliojo ryšio telefonai L8STAR bei USB jungties mobiliojo ryšio telefonams krauti skirtas laidas.

Telefonus laisvės atėmimo bausmę už sukčiavimą atliekančiam broliui bandžiusiam perduoti asmeniui surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 226 str. „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“.

Jam gresia bauda iki 3 tūkst. eurų.

Informacija atnaujinta 2021 m. sausio 6 d. 15:18

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos