Naujienos

Tarnybiniai šunys savo gebėjimais džiugina Marijampolės pataisos namų kinologus

Kaip manote, ką reiškia būti kinologu? Bausmių vykdymo sistemos kinologai sako, kad tai reiškia  būti atsidavusiam savo darbui, o tarnybinį šunį laikyti ne tik kolega, bet realiu šeimos nariu visą parą. Tokios bendrystės rezultatai visada džiugina. 
Marijampolės pataisos namų jaunesnieji specialistai kinologai  Ineta Žiurinskienė su tarnybiniu šunimi Toriu (ruoštas narkotinių bei psichotropinių medžiagų paieškai) ir Edmundas Sakalauskas su  tarnybiniu šunimi Basčiu (ruoštas  masinių riaušių malšinimui) Vilniuje dalyvavo šunų orientacinio biatlono bei meistriškumo varžybose, kurias surengė VŠĮ Tarnybinės šunininkystės klubas.
Dalyvauti varžybose galėjo visų valstybinių jėgos struktūrų šunų vedliai (pasienio, policijos, muitinės, armijos ir kitų) su tarnybiniais ar privačiais šunimis ir civiliai šunų sporto fanai. 
Net 25 dalyviai su šunimis ryžosi bėgdami įveikti įvairias kliūtis, atlikti nurodytas užduotis. Ineta Žiurinskienė su Toriu įveikė  9 km trasą įvairiomis vietovėmis,  atliko keliolika rungčių ir užėmė II – ąją vietą  profesionalų  moterų range.  Edmundas Sakalauskas su Basčiu  varžėsi nusikaltėlio sulaikymo rungtyje ir užėmė I – ąją vietą! Sveikiname ir didžiuojamės!

Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 20 d. 16:40

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos