Naujienos

Sulaikytas iš pataisos namų pasišalinęs nuteistasis (papildyta 2019-09-10)

Papildyta. Nuteistasis į Pravieniškių pataisos namų administraciją ar Kalėjimų departamentą dėl psichologinio ar fizinio smurto jo atžvilgiu nesikreipė. Kiekvienu atveju, gavę informacijos apie smurtinį nuteistųjų elgesį, pataisos įstaigos pareigūnai reaguoja: atsižvelgiant į  įvykio aplinkybes,  galima nuteistojo ar nuteistųjų izoliacija, perkėlimas į kitus sektorius ar pataisos įstaigas. Už bausmės atlikimo režimo reikalavimų pažeidimus nuteistiesiems skiriamos nuobaudos, numatytos bausmių vykdymo kodekse arba pradedamas ikiteisminis tyrimas dėl įkalinimo įstaigoje įvykdyto nusikaltimo. 

2019-09-08 22.25 val. iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus pasišalino nuteistasis. Nuteistojo paieškos veiksmai pradėti nedelsiant, apie įvykį informuoti Kauno apskrities  vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, kitos tarnybos.
2019-09-09 apie 2.00 val. Pravieniškių pataisos namų darbuotojai nuteistąjį sulaikė kelyje Vilnius – Kaunas netoli įstaigos, vyras šiuo metu izoliuotas. Įstaigos administracija dėkoja policijos ir kitų teisėsaugos institucijų darbuotojams už pagalbą.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 241 (Kalinio pabėgimas) 1 d., taip pat pradėtas tarnybinis patikrinimas. Imtasi papildomų priemonių, siekiant užkardyti tokio pobūdžio nusikalstamas veikas, peržiūrimi ir vertinami apsaugos postų planai, bus įvertinta inžinerinių įrenginių kokybė bei veiksmingumas.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 10 d. 14:59

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos