Naujienos

Šiaulių tardymo izoliatoriuje galimai dėl ligos mirė nuteistasis

Birželio 6 d. 12.22 val. Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnai dėl sveikatos problemų iškvietė greitąją medicinos pagalbą nuteistajam, kalinčiam iki gyvos galvos. Iki atvykstant greitajai medicinos pagalbai, nuteistajam medicinos pagalbą teikė įstaigos medikai ir pareigūnai 12.40 val. nuteistasis perduotas atvykusiems greitosios medicinos pagalbos specialistams, kurie vietoje tęsė intensyvias reanimavimo priemones, tačiau kalinčio asmens gyvybės išgelbėti nepavyko. 12.50 val. greitosios pagalbos medikai konstatavo nuteistojo mirtį.

Nuteistasis į Šiaulių tardymo izoliatorių iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos buvo perkeltas šių metų kovo mėn. Dėl lėtinės ligos nuolat buvo medikų priežiūroje. Šių metų balandžio mėn. buvo gydomas Laisvės atėmimo vietų ligoninėje. Asmeniui grįžus iš ligoninės, paskirtas gydymas buvo tęsiamas Šiaulių tardymo izoliatoriaus medikų. Nuteistasis buvo aprūpintas visais jo ligai gydyti reikalingais vaistais.

Apie įvykį buvo informuota Šiaulių apylinkės prokuratūra ir Šiaulių miesto vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, iškviesta operatyvinė grupė ir ekspertas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 7 d. 13:01

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos