Naujienos

Sėkmingai sveikstantis nuteistasis dėkoja Laisvės atėmimo vietų ligoninės personalui

Požiūris į žmogų, darbą visada yra svarbiausia kasdienėje veikloje, todėl sąžiningai ir atsakingai tarnaujančiam bausmių vykdymo sistemos darbuotojui yra malonu išgirsti teigiamą darbo įvertinimą.

Laisvės atėmimo vietų ligoninės direktorius Ramūnas Šilobritas gavęs nuteistojo padėką, skirtą šios įstaigos gydytojoms, sako besidžiaugiantis savo šauniu ir profesionaliu kolektyvu.

„Noriu pareikšti padėką gydytojai pulmonologei Ramutei Lančinskienei ir gydytojai infektologei Violetai  Kanišauskienei. Šių kvalifikuotų medikų dėka sėkmingai sveikstu. Į Laisvės atėmimo vietų įstaigą buvau pristatytas sunkios būklės, sirgdamas atvira TBC forma, kamavo temperatūra, prakaitavimas, buvo sunku kvėpuoti, dusau. Taip pat buvo nustatyta kepenų cirozė. Dėka šių ne tik kvalifikuotų, bet ir labai malonių bei supratingų daktarių, aš dabar jaučiuosi labai gerai ir sveikstu. Visą gydymą mane gydančios daktarės vargo pritaikydamos man tinkamus vaistus, buvo kultūringos ir malonios. Gerb. direktoriau, dėkoju, kad Jūsų vadovaujamoje įstaigoje dirba tokios nuostabios specialistės“.

Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 20 d. 12:25

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos