Naujienos

Seimo nariai žaidė krepšinį su Pravieniškių nuteistaisiais

2022-09-27

Į Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje surengtą krepšinio turnyrą palaikyti nuteistųjų sportinės dvasios atvyko ir politikai. Kviestinių svečių komandoje – Seimo nariai Virgilijus Alekna, Andrius Kupčinskas, Andrius Bagdonas, Kasparas Adomaitis, Deividas Labanavičius ir Audrius Petrošius.

 

Bausmę atliekantiems vyrams labiausiai imponavo pas juos atvykęs Virgilijus Alekna. Visi norėjo pakalbinti, nusifotografuoti ir sužaisti su gerai žinomu lietuvių lengvaatlečiu, disko metiku, Olimpinių žaidynių ir Pasaulio bei Europos čempionu, nacionaliniu rekordininku,

 

Politikai pademonstravo visai neblogą sportinį pasirengimą ir žaidimą. Juos įveikė tik viena nuteistųjų komanda iš keturių.

 

Turnyre vyko įnirtingos kovos, vyrai atidavė visas jėgas kovodami dėl pirmosios vietos. Komandos buvo vertos viena kitos ir nugalėtojai paaiškėjo tik varžybų pabaigoje. Po turnyro visiems dalyviams dėkota už gražų žaidimą, o prizines vietas užėmusios komandos gavo simbolius pačių nuteistųjų rankomis pagamintas kamuolio formos statulėles.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 27 d. 12:41