Naujienos

Pristatytas naujas Kalėjimų departamento direktorius

Šiandien teisingumo ministras Elvinas Jankevičius kolektyvui pristatė naująjį Kalėjimų departamento direktorių Virginijų Kulikauską. Sveikindamas ir linkėdamas sėkmės nelengvame darbe, ministras akcentavo, kad naujasis vadovas yra kompetentingas, profesionalus žmogus, kuris vienija, o ne skaldo.

Direktorius padėkojo ministrui už pasitikėjimą ir įvertinimą, pakvietė visą bendruomenę tapti aktyviais ir palaikančiais: „Laukia dideli iššūkiai, siekiant kad bausmių vykdymo sistema taptų moderni, europietiška, veikianti skaidriai ir atvirai“, - pabrėžė V. Kulikauskas.

Vadovas prioritetinėmis veiklos sritimis įvardijo darbuotojų darbo sąlygų gerinimą, konkurencingus atlyginimus, nuteistųjų resocializaciją, veiklos skaidrumą ir atvirumą, tarpinstitucinį bendradarbiavimą.

V. Kulikauskas Mykolo Romerio universiteto (tuometinėje Lietuvos teisės akademijoje) yra įgijęs teisininko kvalifikaciją, prokuratūroje dirbo nuo 2002 metų, buvo paskirtas dirbti Šiaulių miesto apylinkės prokuroru, 2007 metais paskirtas Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroru, nuo 2013 m. iki dabar vykdė Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojo pareigas.

 

Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 10 d. 12:05

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos