Naujienos

Pirmieji skiepai nuo COVID-19 atkeliavo ir į bausmių vykdymo sistemą

Šiandien, sausio 13-ąją, pirmieji skiepai nuo COVID-19 atkeliavo ir į bausmių vykdymo sistemą – Laisvės atėmimo vietų ligoninę (LAVL). Nuo šiandien iki penktadienio farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ bendrai sukurta vakcina bus paskiepyta 200 stacionare dirbančių medicinos darbuotojų ir pareigūnai, budintys prie COVID-19 liga sergančių pacientų.

„Ligoninėje atmosfera pakili, vakcina nuo COVID-19 buvo labai laukiama. Nors šios trys dienos, per kurias turėsime paskiepyti visus ligoninėje dirbančius darbuotojus, bus įtemptos, tačiau labai prasmingos. Nuo šiandien kovoje su virusu mūsų sistemoje atsiranda reali viltis palaipsniui grįžti ne tik į įprastą darbo ritmą, bet ir gyvenimą“, sakė ligoninės direktorius Ramūnas Šilobritas.

COVID-19 vakcina į LAVL pristatyta iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų. Skiepijimas vyksta pagal sveikatos apsaugos ministro nustatytą prioritetinę tvarką. 

Šiuo metu LAVL gydomi 57 nuteistieji, 7 iš jų CIVID-19 skyriuje.

Vėliau kartu su kitais visuomenei svarbias funkcijas vykdančiais darbuotojais bus skiepijami ir kitose laisvės atėmimo vietų įstaigose dirbantys pareigūnai ir darbuotojai.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. sausio 13 d. 15:09

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos