Naujienos

Užkardyti neleistinų daiktų perdavimai nuteistiesiems

2019-07-24

2019 m. liepos 22 d. apie 16.50 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus pareigūnas, vykdęs tarnybą apsaugos poste, pranešė darbuotojams apie permestus draudžiamus daiktus į įstaigos teritoriją. Pataisos pareigūnai skubiai sureagavo į gautą pranešimą ir apsaugos perimetro ruože surado paketą. Kiti paketai pateko į būrio teritoriją ir juos spėjo perimti nuteistieji. Pareigūnams operatyviai ir atkakliai atliekant kratas, būriuose buvo rasta slėptuvė, kurioje buvo draudžiami daiktai: 7 mobiliojo ryšio telefonai, 3 SIM kortelės, WiFi plokštė, 4 įkrovikliai, 0.3 l alkoholio.

2019 m. liepos 23 d. apie 21.40 val. pareigūnai vykdė papildomą Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos vidinio perimetro patikrinimą ir užkirto kelią dar vienam draudžiamų daiktų permetimui. Penkiuose paketuose pareigūnai rado 12 mobiliojo ryšio telefonų, 6 SIM korteles, 3 adapterius.

Įstaigos pareigūnai stiprina prevencinį darbą, kad neleistinų nuteistiesiems turėti daiktų patekimas į įstaigą būtų užkardomas.

   

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 25 d. 08:19
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos