Naujienos

Senieji rokeriai drebino pataisos namų sienas

Pravieniškių pataisos namuose nuteistiesiems antradienį koncertavo senojo lietuviško roko legendos - „Poliarizuoti stiklai“. Už nuteistųjų resocializaciją atsakingi pareigūnai į Vasaros šventei skirtų renginių programą įtraukė šią Lietuvos roko grupę, ištikimą tikrosioms roko vertybėms ir, nepaisant įvairių karjeros bei asmeninio ir visuomeninio gyvenimo vingių, svarbiausiu dalyku įvardinančią buvimą scenoje, savo muzikos atlikimą ir bendravimą su klausytojais. 
Grupės sudėtis beveik nesikeičia nuo susikūrimo dienos: Šarūnas Mačiulis (,,Šaras”) – vokalistas, kartais pritaria akustine gitara; Viktoras Beriozovas – bosinė gitara, pritariantis (ir patariantis) vokalas; Jonas Vasilevičius – gitara, pritariantis vokalas (jei įkalbame, padainuoja ir vienas); Arvydas Skernevičius – gitara, lūpinės armonikėlės (visa baterija); Eugenijus Pugačiukas (,,Genys") - mušamieji (ex-,,Foje").
Į šių veteranų koncertą noriai rinkosi Pirmojo ir Trečiojo sektorių nuteistieji. Grupės lyderis Šarūnas Mačiulis (,,Šaras”) sužavėjo susirinkusiuosius savo betarpišku ir nuoširdžiu bendravimu su publika. Nors roko veteranai yra sulaukę garbingo amžiaus, visos dainos skambėjo gyvai. Nuteistieji negailėjo aplodismentų girdėdami populiariausias dainas: ,,Aloyzas", ,,Stasė", ,,Aš noriu", ,,Festivalis" ir ,,Traukinys", ,,Medžiai be lapų“ bei klausydami šmaikščių grupės lyderio pasakojimų. Atsisveikindami senieji roko grandai, net pakeitė dainos žodžius: „Susitiksime mes kartą ne paskutinį“....

 

Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 25 d. 08:32

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos