Naujienos

Pravieniškių pataisos namuose sustiprintos prevencinės priemonės

Nuo liepos 1 d. Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje yra sustiprintos prevencinės priemonės, siekiant užkardyti galimus neteisėtus nuteistųjų veiksmus. Priemonių intensyvumas sukelia tik dalies nuteistųjų (teistų už nusikaltimus, turėjusius rezonansinį atgarsį visuomenėje) nepasitenkinimą.

Liepos 24 d. apie 22 val. pataisos namų Trečiajame sektoriuje suveikė mobiliojo ryšio detektavimo sistema. Pareigūnai sureagavo nedelsiant, tačiau į dvi kameras patekti negalėjo (kaip vėliau paaiškėjo, durų staktose buvo įkišta medinė stalo atplaiša).

Pareigūnai, sulaukę pastiprinimo iš kitų pataisos namų sektorių, Kalėjimų departamento specialiosios prevencinės grupės bei Viešojo saugumo tarnybos, panaudoję specialiąsias priemones, pateko į kameras. Dalis nuteistųjų priešinosi pareigūnams, nevykdė teisėtų jų nurodymų.

Nuteistuosius išvedus iš kamerų, buvo atliktos patalpų kratos ir nuteistųjų apžiūros. Kratų metu, kameroje, į kurią nuteistieji bandė neįleisti pareigūnų, grindyse įrengtoje slėptuvėje, buvo rastas mobiliojo ryšio telefonas. Iš viso, kamerose, kratų metu rasti 9 mobiliojo ryšio telefonai, 4 SIM kortelės, 1 pakelis, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Pradėti du ikiteisminiai tyrimai – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, dėl pataisos įstaigos darbo dezorganizavimo.

Pareigūnai ir toliau vykdys prevencines priemones, siekdami užtikrinti režiminę veiklą.

Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 29 d. 08:08

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos