Naujienos

Ukrainai paremti skirta šventė Pravieniškėse – su tarptautiniu futbolo turnyru ir barščiais

Tarptautinis futbolo turnyras laisvės atėmimo įstaigoje, tikri ukrainietiški barščiai, nuoširdūs ir profesionalūs organizatoriai. Taip atrodė nuteistųjų organizuota šventė, skirta Ukrainai paremti.

Futbolo turnyre dalyvavo rinktinė Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos darbuotojų, svečių advokato V. Dziegoraičio, „FC Internacional Vilnius“ ukrainiečių ir dvi nuteistųjų futbolo komandos. Varžybos buvo vykdomos rato sistema. Sužaidus kiekvienai komandai tarpusavyje po vienerias rungtynes.

Po įnirtingos varžybų kovos ir didelių aistrų futbolo stadione turnyro pirmos vietos laimėtoja tapo nuteistųjų komanda, antrąją vietą užėmė Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos darbuotojų komanda, trečią vietą iškovojo kita nuteistųjų komanda. Komandoms įteikti nuteistųjų rankomis iš medžio pagaminti suvenyrai bei futbolo kamuoliai.

Labdaringą renginį organizavę nuteistieji ne pirmą kartą įrodo, kad jais galima pasitikėti ir, jie geba organizuoti originalius renginius, įtraukiančius ir bausmę atliekančius nuteistuosius, ir darbuotojus, ir žmones iš laisvės.

 

Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 7 d. 11:27

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?