Naujienos

Nuteistiesiems siųstose žaidimų konsolėse aptiko draudžiamų daiktų

Draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus, tokius kaip mobilieji telefonai, į pataisos įstaigas įsigudrinama perdavinėti įvairiausiais būdais – teisėtais ir neteisėtais. Bandoma draudžiamus daiktus persiųsti ir su teisėtai nuteistiesiems perduodamais siuntiniais. Pareigūnai siuntinius tikrina. Slėptuvių atranda visur – televizoriuose, puodų, keptuvių dugnuose, arbatinukuose. Šį kartą Pravieniškėse – nevykęs bandymas draudžiamą siuntinį nusiųsti su žaidimų konsolėmis.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai, patikrinę dviem nuteistiesiems siuntiniais atsiųstas žaidimų konsoles, jų maitinimo blokuose aptiko slėptuves. Viename bloke buvo sukišti 6 mobiliojo ryšio telefonai ir įkrovimo laidas, kitame bloke – paslėpti 3 mobiliojo ryšio telefonai, SIM kortelė ir ausinės.

Draudžiamus daiktus į laisvės atėmimo įstaigas taip pat bandoma permesti meškerėmis, įvairiais įrenginiais, netgi oro balionais ir dronais. Svaidomi paketai su draudžiamais daiktais būna užmaskuojami kaip akmenys ar sniego gniūžtės. Neseniai buvo sulaikyti tokių daiktų svaidytojai, kuriuos pareigūnai vadino metikais profesionalais.

 

Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 2 d. 15:59

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?