Naujienos

Nuotaikinga mokytojų dienos šventė Mokymo centre

2019 m. spalio 7 d. Mokymo centre buvo paminėta profesinė šventė – Tarptautinė mokytojų diena.
Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas padėkojo visiems Mokymo centro mokytojams, darbuotojams ir kursantams bei palinkėjo visokeriopos gerovės, veržlumo ir lūkesčių įgyvendinimo.
Mokymo centro direktorė Karolina Vozbutaitė dėstytojams palinkėjo šventiškos Mokytojų dienos, kasdienės energijos, abipusio tobulėjimo ir džiaugsmo matyti sėkmingai savąjį kelią atrandančius kursantus.
Šventės metu buvo pasveikinta geriausia 2018–2019 mokslo metų profesijos mokytoja  Agnė Lotužytė. Jai bei kitiems profesijos mokytojams įteiktos atminimo dovanėlės.
Po sveikinimų mokytojams prasidėjo kursantų sugalvota „rimtoji“ šventės dalis – „Teismo posėdis“, į kurį „šaukimus“ turėjo visi Mokymo centro darbuotojai. „Teismo posėdžio“ metu  buvo „tikrinamos“ mokytojų žinios, inscenizuojamos jų pamokos. Už tokį puikų ekspromtu parengtą pasirodymą būsimieji pataisos pareigūnai sulaukė gausybės aplodismentų. Kursantai ne tik pasveikino Mokymo centro kolektyvą profesinės šventės proga, bet ir apdovanojo visus darbuotojus pačių pagamintais moliniais suvenyrais.
Dėkojame V laidos kursantams už renginį, išradingumą, o Mokymo centro kolektyvui linkime sėkmingų metų!

Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 7 d. 16:15

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos