Naujienos

Kauno tardymo izoliatoriaus suimtųjų dovana hospiso namų darbuotojams – gėlių kompozicijos iš muilo

Kauno tardymo izoliatoriaus darbuotojai apsilankė VšĮ „Kauno hospiso namuose“ ir perdavė šių namų vadovei Kristinai Krasko suimtųjų dovanas – iš muilo pagamintas gėles.

„Mintis aplankyti Kauno hospiso namus kilo neatsitiktinai, Kauno tardymo izoliatorius bendradarbiauja su šia įstaiga, kviečiame nuteistuosius, suimtuosius įsitraukti į veiklas, skirtas bendrystei su hospiso pacientais pajausti, gauname padėkos žinutes iš pacientų. Kauno hospiso namų vadovė yra ne kartą aplankiusi Kauno tardymo izoliatoriuje esančius asmenis, pasakojusi apie hospiso namų veiklą. Šį kartą į Kauno hospiso namus vykome mes. Buvome labai šiltai sutikti, o pokalbis su vadove Kristina Krasko ir jos tikėjimas tuo, ką daro, suteikė džiaugsmo sielai. Žinodami, koks tai neatlygintinai reikšmingas ir svarbus darbas, norėjome kartu su suimtaisiais padėkoti ir parodyti dėmesį savanoriams, hospiso namų darbuotojams, todėl dovanojome jiems suimtųjų iš muilo pagamintas gėles. Šias gėles vienuolika suimtųjų pagamino ir jų kompozicijas sukūrė per 10 dienų. Gėlės iš muilo ne tik kvepia, bet ir yra ilgaamžės, jos ilgai džiugins įstaigos darbuotojus bei primins, kaip jų tikėjimas daro stebuklus“, – sakė Kauno tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialistės.

Suimtųjų, nuteistųjų užimtumas kūrybine veikla bei sukurtų darbų dovanojimas įstaigos socialiniams partneriams ar savanoriams sukuria jiems galimybę pajausti socialinę, emocinę vertę, stiprina pasitikėjimą savimi, padeda geriau suprasti kitus. Patys suimtieji mini, kad mielai įsitraukia į kūrybines veiklas, kurios padeda jiems atrasti savo pomėgius, įgyvendinti idėjas ir dovanoti kitiems teigiamų emocijų.

Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 19 d. 11:38

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?