Naujienos

Gražiausios aplinkos konkurso prizininkai – Alytaus pataisos namai

Alytaus miesto savivaldybė šiemet tradiciškai organizavo gražiausios aplinkos konkursą. Savivaldybės atstovai aplankė skirtingas Alytaus miesto įmones ir įstaigas, individualius namus, daugiabučių namų bendrijas, stebėjo, kaip yra tvarkoma aplinka, prižiūrimos vietos, matomos kiekvienam miesto gyventojui ir svečiui.
Įmonių, įstaigų kategorijoje pirmoji vieta atiteko Alytaus kraštotyros muziejui, antroji vieta – Alytaus pataisos namams, o trečioji vieta – Jurgiškių odontologijos klinikai.
„Šiandien matome gražiai sutvarkytą aplinką, gražų miestą. Iš tikrųjų šis konkursas yra labai graži, populiarėjanti mūsų miesto tradicija. Jos dėka kuriamas dar gražesnis miestas. Matau žmones, kurie tiesiogiai formuoja miesto įvaizdį. Miesto grožis ir įvaizdis tikrai prasideda ne nuo politikų, o nuo individualių žmonių, savo aplinkoje kuriančių gražius dalykus ir tampančių pavyzdžiu kitiems. Ačiū Jums, kad tai darote! Manau, šią tradiciją tęsite ir toliau, nes greičiausiai tai nėra vien tikslas dalyvauti konkurse, o ir gyvenimo būdas – formuoti gražius dalykus. Tikiu, kad puoselėdami savo aplinką darote įtaką kitiems žmonėms ir dėl šios priežasties mūsų miestas nušvis tikrai kitomis spalvomis“, – apdovanojimų metu kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris.
Alytaus pataisos namai dėkoja Alytaus miesto savivaldybės merui Nerijui Cesiuliui  už skirtą nominaciją. Gražinant Alytaus pataisos namų teritoriją daug minčių ir pasiūlymų teikia ir įstaigos darbuotojai, ir nemažą dalį aplinkos tvarkymo darbų atlieka nuteistieji. Šiuo metu įstaigos teritorijoje nuteistieji įsirengę mini darželius, kuriuose augina daržoves ir jas naudoja savo poreikiams.
Nuo neatmenamų laikų žmonės žinojo, kad augalai kaip ir visi kiti gyvi organizmai skleidžia savitą energiją. Ne veltui, pasirodo, netgi XXI amžiaus žmogaus akimis žvelgiant, yra akcentuojamas žmogaus ryšys su gamta, ypač su augalais, kurie, kalbant jau šiuolaikine terminologija, savo energetika gali ir iš ligos patalo prikelti, ir netgi žygdarbiui pašaukti.

 

Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 30 d. 16:19

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos