Naujienos

Etinės kompetencijos svarba tarnybinėje veikloje

Kalėjimų departamento Imuniteto skyriuje 2019 m.  gruodžio mėnesį buvo gautas anoniminis skundas dėl Vilniaus pataisos namuose dirbančios darbuotojos elgesio su jai pavaldžiais asmenimis. Informacijos patikslinimo etape, Kalėjimų departamento Imuniteto skyriaus darbuotojai lankėsi Vilniaus pataisos namuose, susitiko su darbuotojais, tačiau nusiskundimų dėl darbuotojos elgesio nebuvo gauta. Etinės kompetencijos svarba tarnybinėje veikloje buvo papildomai aptarta įstaigoje vykusio vadovų pasitarimo bei mokymų, skirtų darbuotojams, metu.
Šiandien Vilniaus pataisos namuose vyko papildomi prevenciniai pokalbiai su įstaigos vadovybe bei padalinių vadovais.  Įstaigos administracija buvo supažindinta su 2019 metų pabaigoje atlikto bausmių vykdymo sistemos įstaigų psichologinio klimato tyrimo metu gautais duomenimis, detalizuojant Vilniaus pataisos namų darbuotojų nuomones ir lūkesčius. Vilniaus pataisos namų darbuotojų kolektyvas buvo informuotas, kad kiekvienas darbuotojas visais atvejais privalo išlikti mandagus ir tolerantiškas, laikytis etikos principų bei siekti, kad konfliktinės situacijos būtų išspręstos taikiai, objektyviai ir konstruktyviai.
Už nepriimtino elgesio atvejų sprendimą yra atsakingi įstaigų vadovai, tačiau neradus kompromiso, darbuotojams rekomenduojama kreiptis į Imuniteto skyrių, susisiekiant tel. (8 5) 271 9022 arba el. p. pasitikejimas@kaldep.lt
Kalėjimų departamento vadovybė akcentuoja, kad darbuotojai, atlikdami tarnybines pareigas, privalo derinti asmenines ir profesines vertybes, o kolegų tarpusavio santykiai  turi būti grindžiami etiniais principais.

Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 24 d. 15:06

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos