Naujienos

Atlikus kratą pradėtas ikiteisminis tyrimas

2019 m. gegužės 14 d. nuo 8.00 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų –atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus 9-o, 10-o, 11-o ir 12-o būrių gyvenamosiose, buitinėse ir pagalbinėse patalpose buvo atlikta bendroji krata.

Kratos atlikimo tikslas – vykdyti sustiprintą nuteistųjų priežiūrą, rasti ir paimti nuteistiesiems neleistinus turėti daiktus.

Kratą atliko Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos ir Kalėjimų departamento Prevencinės grupės pareigūnai, taip pat Marijampolės pataisos namų ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kinologai su tarnybiniais šunimis, apmokytais narkotinių ir psichotropinių medžiagų paieškai. Iš viso kratoje dalyvavo apie 60 pareigūnų.

Bendrosios kratos metu rasta ir paimta: keturi mobiliojo ryšio telefonai, du švirkštai bei neaiškios kilmės, galimai psichiką veikiančios medžiagos. Dėl rastų galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiajame sektoriuje laisvės atėmimo bausmę atlieka 734 nuteistieji.

Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 15 d. 07:46

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos