Naujienos

Tarptautinės knygos dienos proga džiaugiamės bendradarbiavimu su bibliotekomis

2021-04-23

Šiemet minėdami Tarptautinę knygos dieną, galime pasidžiaugti, kad visos pataisos įstaigos yra sudariusios sutartis su bibliotekomis, iš kurių nuteistieji gauna ne tik knygų, bet gali dalyvauti bibliotekų organizuojamuose savišvietos renginiuose.
Kauno tardymo izoliatorius, pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešąja biblioteka socialinės partnerystės srityje, jau džiaugiasi bendro darbo vaisiais. Vinco Kudirkos viešoji biblioteka jau pasiūlė ir suteikė daug galimybių įstaigoje bausmę atliekantiems asmenims dalyvauti kultūriniuose, informaciniuose, mokomuosiuose renginiuose. Kol kas renginiai vyksta nuotoliu būdu ir bendradarbiavimas yra virtualus, tačiau ateityje tikimasi bendrauti gyvai ir atrasti pažinimo bei naujų įspūdžių džiaugsmą.
Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka taip pat pasiūlė suteikti įstaigai paramą knygomis, kuri artimiausiu metu pasieks įstaigos biblioteką.
Knygų skaitymas ugdo emocijas, plečia suvokimą, suteikia galimybę laisvės laukiantiems žmonėms rinktis pozityvų laisvalaikio praleidimo būdą, o kartu su kitomis resocializacijos priemonėmis padeda nuteistiesiems labiau socializuotis ir lengviau integruotis į visuomenę. Todėl mes labai džiaugiamės bendradarbiavimu su visomis Lietuvos bibliotekomis ir Tarptautinės knygos dienos proga linkime aktyvios veiklos metų ir skaitytojų gausos.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 27 d. 13:19
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?