Naujienos

Savanoris suimtiesiems pasakojo apie tikros draugystės galią

2019-12-23

Šiaulių tardymo izoliatoriuje 2019 m. gruodžio 6, 13, 20 dienomis vyko programos „Jus aš draugais vadinu“ užsiėmimai suimtiesiems. Diskusijos – pokalbio su savanoriu Všį „Malonės namai“ direktoriumi Petru Špinkiu, su kuriuo  jau ne vienerius metus įstaigą sieja gražūs bendradarbiavimo saitai, metu, savanoris su suimtaisiais dalijasi savo gyvenimo istorija ir patirtimi, pateikdamas liudijimus apie tai, kaip visa apimanti Dievo meilė, malonė ir jėga pakeitė jo asmeninį gyvenimą. Savanoris stengiasi kiekvieną susitikimo dalyvį paskatinti pažinti save, atrasti savo privalumus ir trūkumus, įveikti gyvenimo iššūkius.
Šių užsiėmimų tikslas - skatinti teigiamus suimtųjų asmenybės pokyčius, sudaryti suimtiesiems galimybę įgyti naujų žinių ir socialinių įgūdžių, ugdyti komandinio darbo ir asmeninės atsakomybės jausmą, suteikti galimybę sėkmingai integruotis į visuomenę ir tapti visaverčiais piliečiais.
Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracija dėkinga savanoriui už pagalbą integruojant kalinčiuosius į visuomenę. P. Špinkio ir kitų savanorių dėka, suimtųjų resocializacija tampa efektyvesnė, o bendravimas su motyvuotu ir visuomenėje gerbiamu žmogumi, izoliatoriuje laikomus asmenis skatina keisti savo asmeninio gyvenimo prioritetus.
Jeigu apsisprendėte tapti savanoriais, norite padėti ugdyti suimtuosius ir nuteistuosius, kad jie atlikę bausmę savo gyvenimo tikslų siektų teisėtais būdais ir priemonėmis, užsukite į Šiaulių tardymo izoliatoriaus interneto svetainę, kur skiltyje „Savanoriška veikla“ rasite visą savanoriams aktualią informaciją.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 23 d. 13:17
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos