Naujienos

Pradėtas ikiteisminis tyrimas

2019-12-23

Artėjant šventėms, Pravieniškių pataisos namuose yra vykdomos prevencinės priemonės, skirtos užkirsti kelią draudžiamųjų daiktų patekimui į įstaigą. 2019-12-20 apie 17.20 val. pataisos pareigūnas, pamatęs kad nuteistasis pasivaikščiojimo metu paėmė paketą po galimai atlikto permetimo iš kito lokalinio sektoriaus, bandė sulaikyti vyrą. Šalia buvę kiti du nuteistieji aktyviais veiksmais bandė sutrukdyti pareigūnui vykdyti jam pavestas funkcijas. Pareigūnui nuteistuosius padėjo sulaikyti ir izoliuoti kiti kolegos. Patalpose atlikus kratas, buvo paimti neleistini turėti nuteistiesiems daiktai.
Kadangi pareigūnas patyrė traumą, jis buvo išsiųstas į gydymo įstaigą medicininei apžiūrai, šiuo metu jam išduotas nedarbingumo pažymėjimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui bei tarnybinis patikrinimas.
Prieššventiniu laikotarpiu ir per visas šventes Pravieniškių pataisos namuose – atvirojoje kolonijoje bus ir toliau vykdomos prevencinės priemonės, atliekamos kratos,  sustiprinti pareigūnų budėjimai ir patruliavimas aplink įstaigos teritoriją, pasitelkiant kitų institucijų pareigūnus.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 23 d. 13:13
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos