Naujienos

Į Šiaulių tardymo izoliatorių atkeliavo Betliejaus ugnis

2019-12-23

Šių metų gruodžio 19 d. į Šiaulių tardymo izoliatorių atkeliavo Betliejaus taikos ugnis. Jau tampančia tradicija simbolinę taikos ugnį iš Žemaitijos skautų organizacijos skauto Giedriaus Girdvainio priėmė Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojai.
Betliejaus taikos ugnis - daugiau nei tris dešimtmečius vykstanti akcija, kurios metu Kristaus gimimo grotoje Betliejuje uždegta ugnis skautų rankomis plinta per visą pasaulį, primindama apie taikos siekį.
Šiemet akcijos šūkis „Išdrįsti siekti taikos!“ kviečiant susimąstyti apie pastangas, kurias turime įdėti siekdami taikos pasaulyje, savo šalyje ir savyje. Taip pat šis šūkis kalba apie tai, kad taikos siekis ne visada yra lengvas procesas, todėl reikia turėti drąsos, jei norime, kad pasaulis taptų geresne vieta.
Šis Betliejaus taikos ugnies dalijimasis yra gražus dvasingumo ženklas, nes ši šviesa vienija visus kilniam tikslui - gerumui, tikėjimui ir taikai. Taip siekiama atkreipti dėmesį į pasaulyje vykstančius neramumus, karinius konfliktus, todėl su viltimi vykdoma taiką skleidžianti akcija.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 23 d. 08:48
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos