Naujienos

Bendrystės vakaras Pusiaukelės namuose

2019-12-23

2019-12-19 Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namuose vyko renginys „Šv. Kalėdų išvakarėse – bičiulystės, ramybės ir susitaikymo vakarienė“, kurį organizavo Resocializacijos skyriaus socialinė darbuotoja Danutė Sargautienė.
Jau ketvirtą kartą pusiaukeliečiai susirenka vakarienei, į kurią šiemet atvyko Vilniaus pataisos namų vadovybė, darbuotojai ir Vilniaus šv. Teresės bažnyčios kunigas rezidentas bažn. t. dr. Vytautas Brilius.
 Šiai vakarienei nuteistieji rengėsi iš anksto: tvarkė ir puošė patalpas, parengė klasę renginiui. Bičiulystės, ramybės ir susitaikymo vakarienę pradėjo Šv. Teresės bažnyčios kunigas V. Brilius pakviesdamas visus susirinkusios pasimelsti.
Vilniaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas R. Ostanavičius, kunigas V. Brilius, Pusiaukelės namų darbuotojos palinkėjo nuteistiesiems gražių ir šiltų šv. Kalėdų kartu su šeima, ištvermės ir kantrybės stengiantis surasti savyje tą savo gerąją pusę ir gyventi kitaip nei anksčiau gyveno, gerbti ir stengtis suprasti vieni kitus, nepamiršti, kad Pusiaukelės namai – tai paskutinė stotelė prieš išeinat į laisvę.
Resocializacijos skyriaus vyriausiasis specialistas (pusiaukelės namų veiklos klausimais) Pavel Srebniuk nuteistųjų ir darbuotojų vardu padėkojo kunigui V. Briliui ir Vilniaus pataisos namų administracijos atstovams, kurie skyrė savo laisvą laiką, kad pabūtų kartu su pusiaukeliečiais bičiulystės, ramybės ir susitaikymo vakare.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 23 d. 10:43
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos