Naujienos

Susitikimas su priklausomybės ligų „Alfa centras“ komanda

2019-12-30

Priklausomybių įkaitu tapusio žmogaus naujo gyvenimo pradžią žymintis lūžio taškas kiekvienam yra skirtingas, tačiau tik valingai priėmus sprendimą, prasideda pokyčiai. Tai puikiai supranta priklausomybės ligų „Alfa centras“ vadovas Vladislavas Pocius, kuris su savo komanda atvyko į Alytaus pataisos namus pasidalinti savo patirtimi.
Reabilitacijos centro komanda sužaidė draugiškas futbolo varžybas su Alytaus pataisos namų nuteistaisiais. Rezultatu 6:9 laimėjo Alytaus pataisos namų komanda, kurią sudarė 6 nuteistieji. Po varžybų Alytaus pataisos namų resocializacijos centro darbuotojai pakvietė nuteistuosius į susitikimą-diskusiją su „Alfa centro“ žmonėmis. Diskusijos metu reabilitacijos nariai dalinosi patirtimi apie sunkumus, susijusius su priklausomybe, savo sveikimo kelią ir ateities planus. Susitikime dalyvavę nuteistieji ne tik įdėmiai klausėsi bendruomenės įkūrėjo pasakojimo, bet ir kėlė rūpimus klausimus, dalijosi savo abejonėmis.

„Alfa centro“ komandą sudaro žmonės, kurie patys kovojo su priklausomybėmis, jas nugalėjo, o dabar nori padėti kitiems to paties likimo žmonėms išmokti džiaugtis gyvenimu be kvaišalų.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 30 d. 12:16
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos