Naujienos

Pravieniškių vardo 250 metų minėjimo šventė „Iš praeities į dabartį“

2019-12-31

2019 m. gruodžio 27 d. pataisos įstaigos administracijos atstovai dalyvavo Pravieniškių seniūnijoje įvykusiame renginyje „Iš praeities į dabartį“, skirtame Pravieniškių vardo 250 metų paminėjimui.
Į renginį, kurį organizavo Pravieniškių seniūnija, buvo pakviesti Pravieniškių miestelyje veikiančių įstaigų ir įmonių atstovai, bendruomenės nariai, Pravieniškių seniūnaičiai, kaimyninių miestelių seniūnai ir svečiai.
Renginio vedėjas  Evaldas Ragelis pakvietė visus svečius aktyviai švęsti ir džiaugtis vieni kitais, gėrėtis atliekamais populiariosios estrados kūriniais bei „Vaivos baleto studijos“ mažųjų balerinų pasirodymu. Renginio metu skaitovai jausmingai skaitė P. Dimšos poemą „Pravieniškių Metrika“. Aktorius ir režisierius P. Dimša padovanojo savo kūrinį bendruomenei kaip simbolį, kviečiantį gerbti savo šaknis ir ugdantį patriotiškumą.
Renginio „Iš praeities į dabartį“ metu buvo pristatomi Pravieniškių istoriją menantys  atspindžiai - reikšmingi įvykiai vietinei bendruomenei ir Lietuvai.
Dėmesio sulaukė visos Pravieniškių miestelyje veikiančios įstaigos ir organizacijos, iš jų kiekvienam  atstovui įteiktos dovanos ir padėkos raštai.
Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos atstovams įteiktas padėkos raštas „Už ilgametį bendradarbiavimą, nuolatinę pagalbą, nuoširdžias iniciatyvas, prasmingą darbą telkiant vietos bendruomenę ir gerinant gyvenamąją aplinką“.
Seniūnui Kęstučiui Marcinkevičiui ir seniūno pavaduotojai Ernestai Žiūkienei, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos atstovai įstaigos direktoriaus vardu įteikė originalias dovanas, įprasminančias bendradarbiavimą ir paragino susirinkusiuosius kurti savo gyvenimą tokį, kokį norime matyti bei nepailstamai daryti gerus darbus.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 31 d. 14:26
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos