Naujienos

Nuteistiesiems skirti kvaišalai pareigūnus nuvedė iki kanapių augintojo

2021-10-05

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos pareigūnai tirdami, iš kur narkotinės ir psichotropinės medžiagos patenka į įkalinimo įstaigas, sulaikė asmenį ne tik turėjusį didelį kiekį, kaip įtariama, psichiką veikiančių medžiagų, bet ir garaže auginusį kanapes.

Organizuotos operacijos metu pareigūnai, surengę pasalą Kauno mieste, sulaikė įtariamąjį. Kratos metu jo automobilyje rasta 600 vienetų, kaip įtariama, psichiką veikiančių tablečių. O sulaikyto asmens nuomojamame garaže aptikta speciali šilumą palaikanti palapinė su visa reikalinga įranga auginti kanapėms. Taip pat ten buvo ir 16 vienetų auginamų kanapių augalų bei apie 100 gramų jau vartojimui paruoštos marihuanos.

Sulaikytojo kauniečio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo narkotinėmis/psichotropinėmis medžiagomis ir neteisėto kanapių auginimo. Kauno apylinkės teismo sprendimu įtariamajam paskirta kardomoji priemonė - suėmimas.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja bei jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 5 d. 13:25