Naujienos

Alytaus pataisos namuose surengta nuteistųjų šeimoms skirta šventė

2019-12-30

Per ilgai lauktas šventes, kiekvienas tikisi kažko nepaprasto ir nekasdieniško. Šiais metais tokia nepaprasta šventė buvo surengta nuteistiesiems, kuriems suteikta teisė išvykti be sargybos ar palydos:  gitara grojantis Kalėdų Senelis, galimybė pataisos namuose apsilankyti artimiesiems, šeimos nariams, vaikams.
Pirmą kartą nuteistųjų artimiesiems buvo atvertos neseniai suremontuotos, šiuo metu šventiškai išpuoštos gyvenamosios ir bendro naudojimo patalpos. Skambant muzikai, šeimos galėjo susitikti, pabendrauti, pabūti kartu. Vaikai susitiko su Kalėdų Seneliu, atnešusiu jiems nuteistųjų iš medžio išdrožinėtų dovanėlių.
Svečius pasitiko ir pasveikino pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas ir darbuotojai. Vaikams pasiūlyta pažaisti stalo žaidimų, padeklamuoti eilėraščių. Svečiai taip pat galėjo apžiūrėti originalią „Origami“ darbelių parodą, susipažinti su nuteistųjų gyvenimo sąlygomis, bausmės atlikimo tvarka, laisvalaikio praleidimo būdais.
Žvarboką popietę šilumą skleidė ne tik karšta arbata, bet ir vaikų bei artimųjų šypsenos, nuoširdūs linkėjimai ir džiugi šventės atmosfera.
Pataisos įstaigos darbuotojai tikisi, kad tokios šventės padės suartinti šeimas, skatins puoselėti pačias gražiausias tradicijas, stiprins norą keistis ir nebegrįžti į pataisos namus, o laisvėje laiką leisti su brangiausiais žmonėmis.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 30 d. 09:41
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos